Inspiracje

Natura

Natura to słoje drewna, oszczędna forma, kolory. Natura tworzy najpiękniejsze konstrukcje, bez zbędnych ozdobników. Szukając grafik na panele szklane często sięgam po wzory wzięte z natury. We wnętrzach warto podkreślić naturalne usłojenie drewna. Wtedy już nic nie trzeba…

Kolory

Szukając nazwy dla firmy sięgnęłam po Iris – boginię tęczy. Lubię gdy we wnętrzu pojawia się kolor. Choćby jako dodatki do białego lub szarego wnętrza.

Szafy wnękowe w kuchni

Pomysł świetny choć rzadko stosowany. A szkoda, bo taka szafa wnękowa może stać się spiżarnią w której znajdą się wszystkie nasze zapasy, garnki i inne rzeczy upychane do tej pory w szufladach i drogich cargach. Zastosowanie szafy w kuchni pozwala zaoszczędzić pieniądze które trzeba by wydać na kosztowne szuflady wewnętrzne lub wysokie carga. A zastosowanie tych samych materiałów jak na szafkach kuchennych integruje szafę wnękową jako jedną dodatkową szafę spójną z resztą szafek. Jeden ruch i mamy dostęp do wszystkich skarbów. Będę propagować to rozwiązanie. Szczególnie w kuchniach gdzie nie przewidziano spiżarni.

Kuchnie klasyczne

Kuchnie drewniane bądź fornirowane, które zdecydowanie nas przeżyją. Elementy drewniane takie jak pilastry, różnego rodzaju szufladki, półeczki nadają tym kuchniom specyficznego charakteru. Robione na wymiar z powodu właśnie tych wszystkich dodatków drewnianych według indywidualnych wytycznych klienta. Najbardziej wymagające ale i moje ulubione. Mam nadzieję, że jeszcze niejedną będę miała przyjemność projektować. Taka kuchnia to prestiż i klasa same w sobie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *